prezervative cu diametru -43-44-46-48 | Forumul Medical ROmedic

prezervative cu diametru -43-44-46-48

28-08-2008
hadesss
Nu este medic/terapeut
hadesss
Este o problema care aparent pare mare, dar are rezolvare...am impresia ca sunt multi baieti care au aceasta problema...dar sunt doar macho.problema este ca nu gasesc prezervative cu diametru mai mic si daca cunoaste cineva de unde se pot achizitiona. Eu am 21 ani dar problema e ca pana acum nu am facut-o cu prezervativ...foloseau ca mod de contraceptie pilulele iubitele, dar problema a aparut de cand am o prietena care nu vrea sa foloseasca.si e un calvar pentru mine pt ca ma chinui cu prezervativele astea de macho.dar eu nu vreau sa par macho..vreau sa evit situatia de a o lasa gravida.
Intrebarea.stiti cumva nume de prezervative cu diametru de 43-44-46-48 mm...nu stiu exact cat am..dar e clar ca cele de 52 imi sunt mari..nu cu mult dar mai mari..indeajuns sa scape prezervativul dupa penis.
4 comentarii
0
28-08-2008, ora 00:00
slavered23
Nu este medic/terapeut
slavered23
ai incercat in farmacii? stiu ca poate parea embarissing dar daca are vreo reactie ciudata cea/ cel care vinde, e doar prostie crasa.
nu e nici o rusine, bravo tie ca dai dovada de responsabilitate.
si sa nu ai "ura" pe prietena ca nu vrea sa mai foloseasca "anticoco" e mai bine pt sanatatea ei. sa iei si lubrifiant. succes maxim !
0
29-08-2008, ora 00:00
hadesss
Nu este medic/terapeut
hadesss
Am incercat in majoritatea farmaciilor, dar o sa mai incerc...aa...asta cu farmacistele...adika ma refer la faptul ca vorbesc limbi straine pt dansele :) am trecut peste, merci pentru incurajare, dar acum sincer...mai exista baieti cu problema asta...nu este nici o rusine..mie unu nu imi este rusine..mai ales ca nu sunt pudic.daca stie cineva unde se po gasii in alta parte decat in farmacii..sau nu stiu...chiar nu am idee..am gasit pe net la nsite firme din japonia...dar calitatea ma ingrijoreaza..!
0
29-08-2008, ora 00:00
slavered23
Nu este medic/terapeut
slavered23
excelent gandesti bravo tie. daca reusesti sa gasesti undeva sa scrii si aici. precum spuneai si tu sunt multi baieti in situatia asta
0
18-09-2018, ora 10:19
floryn38
Nu este medic/terapeut
floryn38
e foarte greu degeaba cautati in farmaci, nu gasiti, online pe net dar se gasesc de la 47 in sus si greu, daca aveti nevoie de mai mic gasiti in alte tari Germania.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: