Primul contact sexual si teama unei sarcini nedorite

04-06-2015
Anilaaa
Nu este medic/terapeut
Anilaaa
Buna ziua!

Am 21 de ani, iar saptamana trecuta am avut primul contact sexual. Mama mea intotdeauna m-a invatat sa fiu precauta cand imi aleg un baiat si iata, am ajuns ca pana la aceasta varsta sa nu fi experimentat sexul.
Nu stiu daca problema pentru care caut solutii are rezolvare la dvs. Cred ca tine mai mult de mental.
Mama mea stie ca sunt intr-o relatie, dar nu stie ca am facut sex cu prietenul meu, pe care nu il place si nu il accepta. Mi-a indus o continua spaima de a nu ramane accidental insarcinata si acum traiesc in permanenta cu aceasta frica.
Prietenul meu a folosit prezervativul in timpul actului sexual si nu si-a dat drumul. Dupa dezvirgnare, am avut o secretie galbuie, vascoasa, plus un sentiment de umezeala. E normal? Sau este cazul sa ma ingrijorez? In plus, cum as putea sa scap de teama asta de a nu se intampla ceva in timpul actului sexual si de a nu aparea o sarcina nedorita? Multumesc anticipat!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici