N-am mai putut sa am erectie in acel moment

28-02-2017
galvanize
Nu este medic/terapeut
galvanize
Salutare, am si eu o mica intrebare in legatura cu o chestie care am patit-o acum cateva seri.

Am o relatie relativ noua, de aprox 2 luni. Iubita mea are un libido destul de crescut, sa fiu sincer n-am mai fost cu o femeie cu un libido atat de crescut. Am discutat cu ea si mi-a spus ca nici ea n-a mai fost asa pana acum, nu stiu care e treaba.. in fine, nu asta e problema, din contra, mie imi convine heh.

Problema este ca acum cateva seri ne-am apucat sa facem sex, am facut o data, pe urma iar dupa o pauza de 10 minute, si iar dupa 30 de minute si iar dupa vreo 2 ore. La fiecare act sexual, si eu si ea, am avut orgasm, eu o data, ea cateodata si de doua ori., infine. Cand s-a facut seara ne-am pus sa ne culcam iar dimineata pe la 5 am vrut iar sa facem sex, problema e ca eu n-am mai putut sa am erectie in acel moment.. DELOC, nici cu sex oral, nici masturbare, nimic.

Inrebarea mea este, ar trebui sa-mi fac griji? deja trecusera vreo 5 ore de la ultimul act sexual, deci trebuia sa fiu ok si sa pot sa am erectie nu? sau este ceva normal?

Multumesc anticipat!
1 comentarii
2
28-02-2017, ora 14:05
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Bună ziua!
Era normal să-ți iei o pauză mai mare ca să te refaci.
Mergeți împreună la un psihosexolog și discutați problema voastră, ca pe viitor să nu mai aveți emoții de felul acesta.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: