problema!!!

23-10-2009
ankutz
Nu este medic/terapeut
ankutz
buna...am si eu o problama...nici macar nu stiu cum sa incep...mamei mele i-a venit ciclul la varsta de 19 ani(multa lume mi-a spus ca poate din cauza aceasta), iar eu inainte de a incepe viata sexula ciclul nu imi venea regulat adica vreo cateva luni, 2-3 luni nu venea deloc pe urma venea normal(nu regulat adica nu venea in aceeasi zi ci o data pe la inceputul lunii altadata pe la sfarsitul lunii)...acum iar nu mi-a venit de vreo 2 luni (cu aceasta luna sunt 2)adica pe septembrie si octombrie si faza cea mai tare este ca am facut si 2 teste de sarcina care au iesit negative...si nu stiu ce sa cred...ce sa fac...oare sa mai astept pana la sfarsitul lunii octombrie sa vad daca imi vine ciclul?astept un raspuns cat mai urgent
1 comentarii
0
23-10-2009, ora 15:28
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Aveti o dereglare care se poate repara in mod eficient si fara efecte adverse cu ajutorul homeopatiei.
Consultati un medic homeopat, astfel de probleme duc la intoxicarea corpului si boli la femei.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul