Problema urgentă

24-01-2018
Aaandreea
Nu este medic/terapeut
Aaandreea
Buna seara! Am 20 de ani iar la testul lamei am fost diagnosticata cu infecție cu multă candida. Am luat ca tratament omicral câteva zile, urmat de lomexin 1000mg 2 zile iar acum sunt la a 4 a zi de softigyn. Pe lângă acestea am folosit de asemenea si clotrimazol crema. Nu stiu exact dacă am scapat de candida.. Nu mai am mâncărimi, durere la contact sexual nu stiu daca mai este caci nu am mai avut de 10 zile, problema este ca nu reusesc sa "ma ud", indiferent cât de excitată sunt. Am observat de asemenea ca secret ceva (nu e foarte multa) foarte foarte lipicios iar cand am băgat degetul sa pun un ovul la iesire am observat ca am niste " bucatele" mici albe. Acestea sunt simptomele ramase, nu prezint umflaturi ale glandelor de acolo sau altceva. Ce poate fi, si cu ce as putea sa tratez asta? De asemenea un gel intim care m ar putea ajuta? Va rog, orice poate rezolva această problema, deja sunt disperată. Iar pentru partenerul meu este ok doar clotrimazol crema?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul