Probleme

23-05-2016
oviditzu
Nu este medic/terapeut
oviditzu
Buna ziua,

Ma scuzati daca aceast subiect a mai fost deschis. De cand ma stiu am observat ca in jurul capului penisului, pe coroana am niste bubite mici ca niste cosuri dar care nu ma jeneaza in niciun fel. Am hotarat sa intreb sa stiu daca trebuie sa merg la urolog sau dermatolog. Poate fi ceva in neregula ?. Viata sexuala o am inceputa dar aceste bubite le-am observat dinainte. Sunt perioade cand nu prea sunt vizibile sunt perioade cand se vad.

O alta intrebare ar fi ca din cand in cand mi se intampla sa am o incontinenta la urinare adica urinez dar parca imi mai vine si nu pot si dupa un timp observ pete albe ca de calcar pe boxeri s-ar putea sa am piatra ?. Pete albe mi se intampla sa gasesc si dupa ce sunt in erectie si imi mai curge lichid ?

Sunt probleme ce necesita consult urgent sau nu este chiar asa grav ?

Imi cer scuze pentru deranj si rog un raspuns cat mai clar

O zi buna
3 comentarii
0
23-05-2016, ora 17:34
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Consult Urolog.
0
24-05-2016, ora 20:52
oviditzu
Nu este medic/terapeut
oviditzu
Multumesc
0
22-11-2020, ora 18:51
Dorelghirasen1988
Nu este medic/terapeut
Dorelghirasen1988
Buna in urma cu 6 ani miam injectat in pielea tenisului 3 tuburi de canamicina nu am avut probleme până acum doar ca nu mie se declota iar acum mia explodat adica am o infectie imi curge ceva lichid alb transparent din rănile aceluia am luat antibiotice timp de o lună iar niciun rezultat doar ca sa desumflat iar acum am incercat sa pun apa oxigenata sa spăl rana si după aplic penicilina de 1 milion fiola de injecție acolo pe rana iar parca nu ma mai doare dar rana nu se închide rog din tot sufletul sa ma ajutati
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •