Probleme cu ejacularea... ma masturbez zilnic

12-01-2009
AlexzZzZzZz
Nu este medic/terapeut
AlexzZzZzZz
Am 15 ani si ma masturbez apoximativ zilnic.Ejaculez destuld e repede...in vreo 5-10 min si cred ca asta imi va creea probleme in viata sexuala.As vrea sa imi incep viata sexuala dar imi este teama sa nu incep cu stangul din cauza problemei cu ejacularea.Apropo penisul meu are 14 cm in starea de erectie dar cand decalotez penisul pielea e destul de stramta si penisul capata o forma...de clepsidra...e vreo problema?Va rog sa ma ajutati urgent.Multumesc anticipat!
7 comentarii
0
14-01-2009, ora 16:30
AlexzZzZzZz
Nu este medic/terapeut
AlexzZzZzZz
Astept cat mai urgent niste raspunsuri.Va rog nu ma luati peste picior...multumesc anticipat.
0
19-01-2009, ora 03:08
AlexzZzZzZz
Nu este medic/terapeut
AlexzZzZzZz
Va rog eu astept raspunsuri cat mai urgent fiindca sunt pe cale sa imi pierd prietena...mie frik sa incep viata sex fara sa aflu..va rog...urgent...
0
19-01-2009, ora 03:12
AlexzZzZzZz
Nu este medic/terapeut
AlexzZzZzZz
Vreau sa clarific un lucru in legatura cu penisul. Pielea din zona capului e destul de stramta iar cand cand penisul e in stare de erectie il decalotez destul de greu.Se poate remedia problema fara operatii chirurgicale??sau nu este nici o problema.VA ROG SA IMI RASPUNDETI URGENT.VREAU SA IMI INCEP VIATA SEXUALA...
0
19-01-2009, ora 04:28
AlexzZzZzZz
Nu este medic/terapeut
AlexzZzZzZz
Apropo este destul de dureros...sta decalotat dar e multa piele stransa sub zona capului.Va rog ajutati-ma.Multumesc!
0
25-07-2013, ora 16:25
socsii
Nu este medic/terapeut
socsii
si eu am o problema cu pielea stramta unde pot mere sa ma tratez?
0
05-08-2020, ora 16:19
nuspune
Nu este medic/terapeut
nuspune
Dacă aveți răbdare, vă puteți întinde preputul, de exemplu atunci când faceți duș. Aproximativ 15 minute pe zi, dar după cum s-a spus, este nevoie de răbdare și mai mult de un an, dar veți vedea că pielea va crește treptat și vă va oferi să vă masturbați fără disconfort. Cel mai important este să nu te întinzi prea mult sau prea agresiv și să nu te masturbezi prea mult.
0
07-08-2020, ora 15:23
Dr. Rares Ignat
Psihologie, Bucuresti
Dr. Rares Ignat
Te rog nu induce lumea in eroare cu intinderea preputului.
Consulta un urolog si o sa-ti ofere o sugestie.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Mituri despre masturbare
  •