Probleme cu masturbarea prea des...

31-05-2015
danielos
Nu este medic/terapeut
danielos
Salut, am 26 de ani si am o relatie de cativa ani. Prietena mea, din cauza serviciului, nu poate fi intotdeauna langa mine..ma refer ca pleaca din oras destul de des iar uneori chiar si din tara adica in functie de proiecte poate fi vorba si de saptamani. Iar cu timpul am ajuns sa ma masturbez de 5-6 ori pe saptamana...deci aproape zilnic(probabil din cauza stresului de la serviciu ori lipsa sexului). Inainte o faceam cred ca din cauza ca avem chef si ea era plecata dar acu am ajuns sa o fac uneori si din plictiseala cand sunt singur... Banuiesc ca e ceva pe baza de psihic, iar cu timpul cred ca o sa imi afecteze viata sexuala destul de mult. Am zis ca e doar o faza, ca o sa se termine, dar chestia asta deja tine de mai bine de 1 an si am inceput sa imi fac griji oarecum, fiindca am incercat sa mai aman dar a fost o chestiune de cateva zile dar dupa o perioada tot la obiceiul asta reveneam. Daca mai e cineva care a mai trecut prin asa ceva, as vrea niste pareri despre ce ar urma pe viitor sau pareri in general despre chestia asta, multumesc!
1 comentarii
0
13-06-2015, ora 02:52
doctorandus
Nu este medic/terapeut
doctorandus
http://www.youtube.com/watch?v=8Wt9OWlexso
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Masturbarea la barbati
  • Mituri despre masturbare
  •