Probleme cu menstruatia va rog raspundeti

21-02-2016
Iriina ana
Nu este medic/terapeut
Iriina ana
Buna seara, puteti sa-mi spuneti din ce cauza mi se intampla asa sunt foarte ingrijorata pe luna lu decembrie nu mia venit menstruatia si aveam mancarimi si usturime in vagin in ianuarie mia venit pe data de 7 si pe luna asta februarie suntem in 21 si tot nu mia venit de ce nu inteleg, am avut contacte sexuale dar nu a ejeculat in mine.va rog ajutatima cu un raspuns va rog
2 comentarii
0
22-02-2016, ora 09:35
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Buna ziua,
Daca acele contacte sexuale au fost protejate nu aveti de ce sa va faceti griji. Catebdespre mancarimi si usturime, ele pot fi simptomele unei infectii. Va recomand un control ginecologic. Oricum, trebuie sa vedeti si care este cauza intarzierilor ciclului menstrual.
0
22-02-2016, ora 18:01
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Puteti ramane insarcinata chiar daca ejaculeaza afara din cauza lichidului preejaculator care se secreta la inceputul actului.
Pt macarimi si usturimi test secretie la ginecolog sa vedeti cu ce e infectia si cereti tratament si pt partener.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: