Probleme cu penisul - sfaturi

07-07-2011
Emanuel usanu
Nu este medic/terapeut
Emanuel usanu
Ma numesc emanuel am probleme cu penisul noaptea cand dorm imi dau drumul la sperma scuzati cuvantul asta da altfel nu stiu cum sa va zic fara nici o masturbare cand ma trezesc dimineata sunt murdar la chiloti e jenant.si in timpul zilei mie rau am crestere de tensiune pana in 17 marire si ameteli +nam nici o forta in mine la ce fel de doctor tre sa merg la cardeolog sau mai bn ziceti-mi unde ar trebui sa merg la un doctor specealizat in probleme cu penis cum se numeste ? Urologie? Sau cum.Va rog spuneti-mi unde ar trebui sa merg am fost la cardeologi d 2 ori akum miam dat seama ka e din kauza penisului
7 comentarii
0
07-07-2011, ora 22:20
floare albastra
Nu este medic/terapeut
floare albastra
Da la urologie..
0
29-11-2011, ora 10:14
Emanuel usanu
Nu este medic/terapeut
Emanuel usanu
app doresc si eu sa stiu ejacularea nocturna se poate trata eu ejaculez noapte in somn si o patesc cam des apoi am crestere de tensiune si stare de lesin am fost la un doctor urolog si mia zis ca nu se poate trata.voi ce parere aveti se poate trata, si trebuie sa imi schimb si doctorul va rog sa imi raspundeti o zi buna
0
04-12-2011, ora 20:34
coxcoxxx
Nu este medic/terapeut
coxcoxxx
vreau un raspund de la cineva care stie.am problema cu penisul, cred.are o marine in stare flasca de 5 cm si in erectie 15 cm si o grosime cam mica si am varsta de 16 ani.din ce cauza..ce as putea avea???ca multumesc anticipat pt rasp...si sper ca ma puteti ajuta
0
05-12-2011, ora 18:35
dragonu47
Nu este medic/terapeut
dragonu47
ma voi aia care ejaculati noaptea, nush cati ani aveti dar ar trebui sa va incepeti viata sexuala, si daca o faceti o data lac 2-3 zile nu o sa va mai dati drumul pe voi, iar tu tipul cu p**a mica stai linistit are timp sati mai creasca cred, daca nu acum sunt tot felul de medicamente.:))
0
24-12-2011, ora 13:15
GGrasu
Nu este medic/terapeut
GGrasu
Salut!De 2ani fac cu prietena mea videochat si ma descurc greu la capitolul "scularea"+ca de la atatea "frecari" am impresia ca pielea acolo este mult mai sensibila si ma ustura...sincer zici ca am 45-50 de ani...eu de fapt avand 22. Sper sa aveti si ptr mine o solutie benefica. Multumesc mult si astept un raspuns.
0
29-12-2011, ora 00:41
cristian132011
Nu este medic/terapeut
cristian132011
Buna ziua acum cateva zile a inceput sa ma doara penisul in timpul erectie.Cand erectia a luat sfarsit mi-am pipait organul si am simtit in partea dreapta ceva ca o pietricica, Ce este ?
0
05-10-2012, ora 16:40
razvan123456
Nu este medic/terapeut
razvan123456
ma numesc razvan si am probleme cu sperma imi curge noaptea dar nu neaparat noaptea mai dorm si ziua si mi se intamla si ziua ce as putea avea este vreo boala sau ceva va rog sami raspundeti sper ca nui nimica grav
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •