probleme cu preputul

02-12-2008
alecx
Nu este medic/terapeut
alecx
am mare nevoie de ajutor pt ca imi este frica sa ma duc la ginecolog.cand eram mai mic respectiv acum 2-3 ani m-am masturbat cu un carton(ambalajul de la pasta de dinti).pe moment doar m-a durut nu puteam sa imi ating preputul...s-a invinetit putin capul penisului in margine.acum problema mea este ca vanataia pare mai mare si s-a si umflat marginea respectiva...ma doare putin, ma ustura cand il ating si e uscat..daca il ating cand e umed nu ma doare.va rog da-ti mi un sfat ca la ginecolog imi este rusine sa ma duc...vanataia parca se aprofundeaza pe tot preputul..si parca creste si mai greu..imi este frica de o infectie sau DOAMNE FERESTE sa mi-l taie.va rog din suflet sa ma ajutati
3 comentarii
0
04-12-2008, ora 00:41
talida89
Nu este medic/terapeut
talida89
cum sa ti-l taie???? Doamne ferste!!! te crezi in evul-mediu sa nu existe tratamente????? mergi la medic. el nu stie ca tu te-ai masturbat acum 3 ani cu un carton de la pasta de dinti. pur si simplu ii spui k te doare si ii prezinti problema fara sa ii spui ce ai facut acu cativa ani. si treaba unui medic e sa te vindece, nu sa te ia la intrebari sau sa ti-l taie!!!! nu mai gandi asa si mergi la medic!! multa sanatate...
0
04-12-2008, ora 16:00
alecx
Nu este medic/terapeut
alecx
multumesc foarte mult pentru sfat..sanatate si dumneavoastra
0
15-09-2010, ora 15:43
stir
Nu este medic/terapeut
stir
salut acum 3 zile am facut sex, eu pana atunci eram virgin ata nu o aveam rupta si mi se bealea si greu scuzati de expresie. si in timpul actului sexual ma durea si porma am vazut ca mi sa umflat preputul sunt speriat si nu stiu ce sa fac. dimineata cand e in erectie ma doare ca ma strange de cap.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici