Probleme cu stomacul.

12-09-2015
TheOldDeus
Nu este medic/terapeut
TheOldDeus
Salutare, numele meu este Andrei, si am varsta de 16 ani, de aproximativ 3-4 zile...ma confrunt cu o problema, aceea este ca dupa fiecare masa...adica chiar orice masa, orice as manca..incepe sa ma doara extrem de tare stomacul, iar in timp ce mananc (doar in timp ce mananc) apare o stare de greata..nu prea stiu ce ar trebui sa fac...sau unde sa ma duc..unde stau eu..nu sunt doctorii prea buni, sau specializati in asa ceva...si nu ar avea rost sa ma duc..degeaba si sa primesc un rezultat fals..care mi-ar ingreuna sanatatea...

Alte informatii : Varsta : 16 ani
Greutate : 58 kg
Inaltime : 1, 69
, , Scaunul" : Imediat dupa masa..ma simt oarecum balonat si cand ajung la, , scaun" apare o durere de burta, urmata de gaze...
Buline : Nu am incercat nimic..durerea nu-mi provoaca oarecum un disconfort extrem..dar...mai bine sa previn decat sa se agraveze...si as dori o parare, un ajutor...
Multumesc anticipat.
2 comentarii
0
12-09-2015, ora 21:02
Dr. Petre Muresan
Medicina de familie, Cluj-Napoca
Dr. Petre Muresan
In asemenea situatii trebuie apelat la un medic gastroenterolog care in urma consultatiei si a investigatiilor necesare va va pune un diagnostic si va va da un tratament corespunzator.
Cu stima si respect:
dr Petre Muresan
0
12-09-2015, ora 21:02
Dr. Petre Muresan
Medicina de familie, Cluj-Napoca
Dr. Petre Muresan
In asemenea situatii trebuie apelat la un medic gastroenterolog care in urma consultatiei si a investigatiilor necesare va va pune un diagnostic si va va da un tratament corespunzator.
Cu stima si respect:
dr Petre Muresan
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: