probleme de ejaculare.. actul sexual nu este mai lung de un minut

01-11-2006
tilo
Nu este medic/terapeut
tilo
am 24 de ani si simt ca am 70.de 1 an de zile nu am mai avut un act sexual mai lung de un minut.va rog sa ma sfatuiti ce sa fac, am fost pe la tot felu de medici si nimic, dupa ce se termina actul sexual ma doare capul penisului, iar consistenta spermei este saraca.problema este ca inainte puteam amana ejaculare timp indelungat chiar 2-3 ore, dar dupa o abstinenta de 6 luni am ajuns asa.in acelasi timp simt ca imi pierd mintile cu toate ca sotia ma intelege eu incep sa nu mai fiu la fel.va rog inca odata sa ma ajutati.
3 comentarii
0
09-12-2006, ora 00:00
costi_22
Nu este medic/terapeut
costi_22
am 22 de ani si nu am avut o viata sexuala bogata...actul sexual e f scut 1-2 min si ejaculez...nu stiu ce sa fac, nu pot amana ejacularea...daca ma-ti putea ajuta as fii foarte recunoscator...multumesc anticipat
0
20-12-2006, ora 00:00
tilo
Nu este medic/terapeut
tilo
am 24 de ani si simt ca am 70.de 1 an de zile nu am mai avut un act sexual mai lung de un minut.va rog sa ma sfatuiti ce sa fac, am fost pe la tot felu de medici si nimic, dupa ce se termina actul sexual ma doare capul penisului, iar consisyenta spermei este saraca.problema este ca inainte puteam amana ejaculare timp indelungat chiar 2-3 ore, dar dupa o abstinenta de 6 luni am ajuns asa.in acelasi timp simt ca imi pierd mintile cu toate ca sotia ma intelege eu incep sa nu mai fiu la fel.va rog inca odata sa ma ajutati
0
20-12-2006, ora 00:00
tilo
Nu este medic/terapeut
tilo
ma ajuta cineva
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: