probleme de erectie

03-08-2010
gigi_kent73
Nu este medic/terapeut
gigi_kent73
am o problema destul.chiar foarte mare. am o prietena de 8 luni de zile care este mai tanara ca mine cu 14 ani (eu 37 ea 23) la inceput totul a fost bine, aveam si cate 3-4 raporturi sexuale in decursul zilei. acum am erectie tot mai greu sau deloc. mentionez ca in urma cu 10 ani am avut un incident in timpul actului sexual in care am ratat gaurica si atunci penisul sa indoit brusc la maxima erectie. a fost groaznic de dureros. sa umflat foarte tare si sa vinetit. am fost la doctor si dupa multe investigatii REZULTATUL a fost ruptura de corp cavernos. nu a fost cazul de interventie chirurgicala si cu tratament medicamentos sa rezolvat. dar acum imi pun problema daca sa efectuat corect aceasta problema. si daca in urma acestui incidend din trecut sa aiba efectele numai acuma. doresc un sfat si ce se poate face in aceasta privinta. va multumasc anticipat cu respectele mele.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: