Probleme dupa contact sexual neprotejat: pete mici rosii pe penis

26-07-2011
Rzv08
Nu este medic/terapeut
Rzv08
Sunt impreuna cu o tipa de ceva vreme, dupa o discutie am decis sa renuntam la prezervativ si sa incercam si fara, ea avuse inainte 3 contacte sexuale protejate iar la mine a fost prima partenera. In urma mai multor acte sexuale neprotejate am sesizat recent niste pete mici rosi putine la numar pe penis mai precis pe "capul penisului" ma gandesc ca s'ar putea sa fie din cauza unei nelubrifieri corespunzatoare, sau ar trebui sa consult un ginecolog/ dermatolog. In orce caz mi'am anuntat prietena si am intrerupt orce contact sexual pana la rezolvarea problemei !
Astept un raspuns,

Multumesc anticipat !
5 comentarii
0
26-07-2011, ora 17:01
mihaelaberea
Nu este medic/terapeut
mihaelaberea
Cred ca ar trebui sa mergi mai inati la dermatologie, iar daca acolo nu te poate ajuta, mergi la urologie...desi cred ca dermatologul este cel mai indicat.
0
26-07-2011, ora 18:04
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
..."ea avuse inainte 3 contacte sexuale protejate ".chiar crezi tot ??, mai ales ca, va cunoasteti de putin timp. sanatate si bafta.
0
27-07-2011, ora 16:52
Rzv08
Nu este medic/terapeut
Rzv08
Ma gandesc ca daca ea are ceva si am luat eu la un control ginecologic s'ar descoperi :-? ea merge maine la un control si a zis ca intreaba si chestia asta :-??
0
28-07-2011, ora 22:37
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
mergi cu ea la control sau CERE sa-ti arate rezultatul controlului...NU mai avea incredere, pana nu vezi...Numai bine.
0
29-07-2011, ora 06:06
Alexandru999
Nu este medic/terapeut
Alexandru999
poate capul penisului tau nu e bine "hidratat"? poate e uscat, nu stiu... posibil sa fie de la asta... inainte sa bagi submarinu asteapta putin sa-si dea lichidu putin drumu, si ea sa fie uda :) poate ai sarit ca mitica in fan

deobicei e bine chiar daca ai incredere oarba in prietena ta sa va faceti control amandoi inainte de a renunta la prezervativ, mai ales ca ea a avut relatii anterioare si femeile sunt destul de secretoase in privinta relatiilor ce le-au avut

herpes? poate, dar putin probabil, nu cred ca ti'ar face ea asa o surpriza

cel mai bine directia doctor sau vreo clinica privata, ca nah, pt sananatea ta mai bine dai banu, ce e altceva mai important?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici