probleme erectile | Forumul Medical ROmedic

probleme erectile

16-05-2006
danny
Nu este medic/terapeut
danny
Buna ziua,
Am si eu o probleme la care nu ii pot gasi cauzle (virsta 21 ani). De aproximativ o luna jumatate nu mai pot avea o erectie normala in sensul ca daca o am se pierde repede. Poate ca este si o cauza psihologica, dar poate este si una fizica. Pe deasupra nu mai am nici chef de sex, adica mi-a scazut libidoul, nu mai am nici o satisfactie in asta. Inainte puteam avea o eractie normala, care "tinea", dar acum nu o pot mentine si nu inteleg motivul. O alta problema este ca apare nevoia de a urina des. Inainte dupa ejaculare simteam nevoia de urinare acum apare si inaintea inceperii actului sexual. Ce analiza ar trebui sa fac, sau ce ar trebui sa fac ? Imi puteti da citeva sfaturi. ce medicamente recomandati? Va multumesc.
1 comentarii
0
16-05-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Un bun inceput este o vizita la un medic urolog-sexolog. El te va indruma si cu privire la analize si la un eventual tratament
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: