probleme intestinale

26-12-2015
fishingmaster
Nu este medic/terapeut
fishingmaster
de aproximativ 3 care sapt. ma confrunt cu dyreri abdominale severe mai precis durere in dreapta sub coastecare se lasa undeva in jurul buriculuicrampe abdominale arsuri si scaune dese si foarte moi tin regim nu beau alcool nu fumez nu mananc dulciuri prajeli si alte nebunii am facut un examen coproparazitologic glicemie trigliceride colesterol care au iesit bune am fost la gastroenterologie la spital am facut eco abdominal si mia iesit ficatul marit si steatozic am facut si un ct abdominal cu subst de contrast care a evidentiat ficatul steatozic am luat 1 sapt niste pastile dar starea mea parca se agraveaza mai nou am scaune dese si cu foarte mult mucus ce ma cam sperie evident si nu am pofta de mancare deloc daca incerc sa mananc ceva usor imi vine sa vars ma doare in dreapta si am senzatia de a ma duce la toaleta chiar daca de multe ori nu fac nimic ce analize sa mai fac daca ma poate indruma cineva e si perioada sarbatorilor si toti medici buni sunt in concediu cu multumiri pentru cine citeste si da un raspuns
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.