probleme intr-o relatie

12-08-2011
lia0
Nu este medic/terapeut
lia0
salut am o problema eu si prietenul meu de citeva luni avem diferite jocuri si "relatii" si de multe ori ajungem la asa etape cind noi numai avem ce vorbi, ce face inafara de relatii insa am o virsta in care aceste chestii cu jocurile si relatiile nu trebuie sa fie si sint constienta de asta si vreau sai zic prietenului meu si defapt iam zis insa corpurile noastre ne cer altceva si de fiecare data cind ii zic hai sa ne linistim sa numai facem ce facem de obicei se supara si devine rece cu mn si nustiu ce sa fac..un sfat va rog? :( nu vreau relatia noastra sa se sfirseasca din cauza la niste jocuri stupide, din cauza ca se excita si nu poate sa controleze uneori..si el uneori imi zice ca gata treb sa ne linistim ca o afcem prea des insa defiecare data cind ajungem la aceiasi eu ii zic hai sa nu incep devine raceala si mie numi place asta..ce as putea sa fac?
9 comentarii
0
12-08-2011, ora 18:53
urascmaneaua
Nu este medic/terapeut
urascmaneaua
nu am inteles nimic
0
12-08-2011, ora 23:16
lia0
Nu este medic/terapeut
lia0
eu si prietenul meu "ne jucam"si citiodata noi ajungem la asa etape ca eu si cu el parca nu am avea ce vorbi sau ce sa facem inafara de relatii si eu as vrea sa termin toate chestille acestia pnt am o virsta in care aceste jocuri sexuale nu ar trebui sa fie inca insa de fiecare data cind ii zic prietenului meu sa incetam cu aceste jocuri el devine rece cu mine si se supara si nu stiu ce sa mai fac?nu vreau sa se sfirseasca relatia noastra din cauza la aceste jocuri sexuale stupide..ce as puatea sa fac?
0
13-08-2011, ora 00:41
Baiatu_87
Nu este medic/terapeut
Baiatu_87
cati ani aveti?
0
13-08-2011, ora 12:35
urascmaneaua
Nu este medic/terapeut
urascmaneaua
mai intai spune-mi cati ani ai tu in special si cati ani are el :-w dupa scrisul tau ( cateva exemple: "citiodata" "virsta" "sfirseasca") si vad ca nu sti ce sa faci ( @lia0-...ce as puatea sa fac?) intai invata sa scrii si daca tu ai 14 ani si gagiku tau 18 ani sau 20 doamne fereste dai papucii ca vrea doar sa te f*ta.asta e adevarul.
0
13-08-2011, ora 12:38
urascmaneaua
Nu este medic/terapeut
urascmaneaua
@lia0-salut am o problema eu si prietenul meu de citeva luni avem diferite jocuri si "relatii"
Cum adica relatii? voi nu sunteti impreuna si aveti jocuri si relatii :|?????? "eu si cu el parca nu am avea ce vorbi sau ce sa facem inafara de relatii" ma c pana mea vrei sa spui? :|:|:|:| daca nu scrii corect si toate cele cum vrei sa te ajut :|
0
13-08-2011, ora 15:31
Baiatu_87
Nu este medic/terapeut
Baiatu_87
Probabil se refera la faptul ca practica diferite jocuri sexuale...relatii sexuale, poate ceva de genu asta a vrut sa zica.

lia0 Incearca sa te linistesti si sa ne descrii mai clar problema ta. Oricum, s-ar putea ca prietenul tau sa stea cu tine mai mult pentru chestiile astea(asa cum a zis si userul urascmaneaua).
Ai putea sa-i zici pr tau ca vrei sa iei o pauza de la astfel de jocuri si sa iesiti mai des in oras la un suc, la o plimbare in parc, etc. Vezi ce reactie are...si dupaia pot sa-ti mai dau si alte sfaturi daca o sa mai ai nevoie.
0
03-09-2011, ora 20:10
elisabeta11
Nu este medic/terapeut
elisabeta11
...eu cred ca e o fetita care nici ea nu stie ce vrea sa zica :))))) Inebunesc cand vad cate fetite lasa tot felul de msg pe aici, fetite care abia au implinit 14 ani...doamne fereste!!! Nu inteleg de ce se grabesc atat de mult ca doar au timp toata viata de tavaleala:))))) Eu am 25 ani si mi-am inceput viata sexuala la 21
Se mai mira multe de ce ajung bataia de joc a barbatilor, pentru ca facand sex de la 14 ani cand ajung la 25, 30 is deja satule de p..la :))) si nu stiu ce barbat vrea langa el o femeie care nu mai stie numarul barbatilor pe la care au trecut

Intreba aici o fetita de 14 ani cum e sa faca sex anal?...vrea sa se fu..ta in cur si nu stie daca doare :))))) Oameni buni, romania o sa avunga o tara de curve...si asa suntem pe locul1 la prostitutie in europa :)))))
Fetelor vedeti-va draq de scoala si de copilaria cu care no sa va mai intalniti niciodata...ca de sex aveti timp berechet
0
08-01-2013, ora 09:38
Dr.YneedLove
Nu este medic/terapeut
Dr.YneedLove
probabil..ca le place..

dar faza cu: spune'mi cati ani ai... este penala rau

se vede cati ani are.pffff
0
10-01-2013, ora 19:08
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Daca un baiat o paraseste pe o fata doar pentru ca refuza jocuri sexuale, inseamna ca nu o iubeste.
In consecinta nu are ce sa caute cu el.

Daca o iubeste, stiu cazuri care au respectat-o pina s-au casatorit si au fost dati exemplu in biserica.

P.S. : Postarea Liei e din 2011...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici