Probleme la plamani

27-12-2013
stanicaradu894
Nu este medic/terapeut
stanicaradu894
Am o problema si as avea nevoie de cateva raspunsuri daca se poate... acum 3 luni am avut o viroza destul de severa.
si am avut o tuse productiva oribila. m.am inecat noaptea si tuseam non stop. am avut dureri in piept si spate am luat antibiotice. de luna asta de pe 15 pot sa spun ca m.am vindecat. dar inca tusesc. tuseam toata ziua pe urma am inceput doar pana la pranz. pe urma doar dimineata. a urmat o zi da o zi nu. pe urma 3 zile. zi cel mai mult am stat o saptamana fara sa tusesc. saptamana asta. dar tot mai se aduna acolo mucus. este foarte enervant. am tusit destul de mult dupa saptamana de pauza. este tuse productiva. vreau sa stiu ce este si daca o sa se limpezeasca. nu mai am dureri si nici nu ma mai simt bolnav.
1 comentarii
0
28-12-2013, ora 20:40
dr. Ciprian-Laurentiu Vlaicu
Identitate neconfirmată
dr. Ciprian-Laurentiu Vlaicu
Buna seara !

Cred ca problema dumneavoastra ar putea fi ajutata de un tratament homeopat
(pentru prescrierea acestui tratament natural este nevoie de o consultatie speciala, efectuata de catre
un medic homeopat sau cu competenta in homeopatie).
Cu respect,

Dr. Ciprian-Laurentiu Vlaicu
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Tuse plină (cu expectorații / tuse care „rupe”)
  • Adulții tineri expuși la poluarea aerului casnic prezintă scăderea funcției pulmonare
  • Aerosolii țigărilor electronice pot cauza modificări celulare și moleculare în plămâni
  • Vitamine și suplimente pentru plămâni
  •