Probleme la urinare | Forumul Medical ROmedic

Probleme la urinare

15-12-2013
ancalaura85
Nu este medic/terapeut
ancalaura85
Buna ziua, tatal meu a fost operat la sold(proteza de sold), a stat o noapte in ATI unde i sa introsus o sonda urinara, A doua zi l-au transferat pe sectie unde i-au scos sonda, de atunci nu a mai putut urina, consuma lichide dar nu le elima asa ca i-au pus din nou sonda, a treia zi din nou medicul a zis ca trebuie scoasa sonda, a urinat f putin iar peste noapte nu putea nicicum asa ca i-au pus iar o sonda subtire de eliminare a urinei fara balon.ce poate sa fie???????????
1 comentarii
0
15-12-2013, ora 22:43
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
CEL mai indicat sa discuti cu medicul daca este inca internat ca nu miam dat seama, sau daca nu vorbeste cu un medic oncolog cred.
Daca esti din bucuresti poti merge la panduri sai sf ioan, sf. pantelimon sau alt spital sau policlinica unde sa pui aceasta intrebare unui medic urolog sai oncolog pt ca astfel din cate stiu eu poate face blocaj renal si poate intra in coma.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce ibuprofenul nu este indicat în tratamentul infecÈ›iilor urinare la femei?
  • Semne È™i simptome de infecÈ›ie urinară pe care trebuie să le recunoÈ™ti
  • De ce fac atât de des infecÈ›ii urinare?
  • Este sucul de meriÈ™oare eficient în infecÈ›iile urinare? Ce spun studiile
  • Cele mai bune metode de a preveni infecÈ›iile urinare
  • Obiceiuri sexuale care duc la infecÈ›ii urinare
  • InfecÈ›ie urinară cronică sau recidivantă - cauze È™i tratament
  •