probleme mari gat

15-06-2012
madalinamadalina
Nu este medic/terapeut
madalinamadalina
pe langa faptul ca am mucozitati in gat care inca nu au disparut si nu stiu ce pot fi pentru ca imi vine sa si mor ca le tot elimin pe gura..acum ma doare gatul ingrozitor nu pot inghiti calumea puncte albe pe amigdale nu am.febra nu am dar ma doare gatul foarte tare.am inceput sa iau augumentin 2 pe zi.incep sa cedez psihic deoarece nici mucozitatile nu mi-au trecut si acum ma doare gatul fff tare.preciezez ce de aprx 2 ani am grija ce beau pentru ca la orice inghititura ma doare gatul rau ziua urmatoare
4 comentarii
0
16-06-2012, ora 00:11
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
in luna aprilie am recomandat sa faci radiografie Saf si consult la gastrologie
fara acste investigatii nu stii ce ai si trebuie sa tratezi si degeaba strigi aici ajutor ca nu mai suporti cu gatul Daca continui sa consumi bauturi acidulate
0
16-06-2012, ora 00:14
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
am recitit toate mesajele tale din 2010 incoace
ai rezolvat problema cu ciclul
.
problemele hormonale lasa si ele o mare amprenta asupra metabolismului itregului organism.
0
18-06-2012, ora 21:50
madalinamadalina
Nu este medic/terapeut
madalinamadalina
nu consum bauturi acidulate deloc doar apa dezmortita.am ofst la ORL mi-a dat un spary de mare si este bun adica nu a avut nici un efect mi-a garantat ca imi va trece..vorbe goale..acum am BACul nu pot sa ma duc acum la medic decat in 2 saptamani, am luat augumentin si acum nu ma maid oare gatu dar persista roseata din gat..plus ca acum sambata am fost la un majorat si acum imi este infundat nasul.cu problemele hormonale mai am probleme mici defapt este cnad imi vine ciclul si cand nu ii vine o luna mi-a spus doctorita ca este normal deoarece nu mi-am inceput viata sexuala.in legatura cu mucozitatea din gat nu imi trece nicicum
0
19-06-2012, ora 12:41
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
dupa bac
faci radiografie SAF si consult la gastrologie
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Amigdale cu puroi - cauze și tratament
  •