Probleme Neurologice

22-01-2018
Madalina1404
Nu este medic/terapeut
Madalina1404
Buna ziua, am 23 de ani, sunt o fire zambitoare si luptatoare. De cativa ani prezint probleme mari pe partea stanga a corpului si anume(durere cervicala partea stanga, durere groaznica de umar stang, durere de genunchi, piciorul stang mereu rece ), am pierderi de memorie de scurta durata foarte grave si cel mai tare ma deranjeaza ca nu mai vad, in sensul ca ma dor foarte tare ochii cand ii misc.De exemplu daca trebuie sa ma uit in stanga de tot cu coada ochiului nu pot..trebuie sa intorc tot capul si durerile oculare sunt permanente si groaznice.Am facut RMN cap si coloana anul trecut. Sunt ok De ceva timp parca numai sunt eu, am o ceata mintala.Am incercat cu tot felul de medicamente. Iau zilnic propranolol de 10, gingobiloba, curcuma, calciu, magneziu, D3, zinc, seleniu si antiinflamatoare fara nici o inbunatatire.Nu am nimic reumatologic, m-am cautat.Totul este neurologic.Astept raspuns cu sfaturi.
1 comentarii
0
22-01-2018, ora 15:05
Dr. Marius Uscatu
Ortopedie si traumatologie, Bucuresti
Dr. Marius Uscatu
Buna ziua,
Sfatul este simplu: fiind vorba despre o problema cerebrala, ar fi util sa mai consultati inca un neurolog.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.