Probleme Urinare | Forumul Medical ROmedic

Probleme Urinare

24-09-2015
Glyco
Nu este medic/terapeut
Glyco
Buna ziua, am varsta de 29 ani, problema mea a inceput acum 3-4 zile, cand, am inceput sa intampin dificultati la urinare, mai exact seamana cu o inhibare atunci cand initiez procesul de a urina, pot spune ca aceasta senzatie am avut-o dintotdeauna atunci cand eram intr-un loc public/pisoar, si erau persoane langa mine, atunci cand eram singur, totul era ok, acum am aceeasi inhibare tot timpul indiferent de situatie.nu urinez mai des decat de obicei, nici nu ma hidratez corespunzator, erectiile sunt ok, acum de ex am o jena 'surda'in zona scrotului.in urma cu 1 saptamana am inceput sa experimentez dusurile reci, dupa ce am citit ca ar fi benefice, nu stiu daca asta poate fi o cauza dar am zis sa mentionez si acest lucru, pe langa asta duc o viata destul de sedentara si petrec mult timp pe scaunul biroului, nu am probleme cu greutatea.stiu ca trebuie sa fiu consultat la un cabine, asta urmeaza sa fac, dar inainte de asta as dori sa stiu si ce parere aveti, de la ce s-ar putea trage aceste simptome.multumesc si o zi buna
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Febră È™i urinări frecvente - ce ar putea fi
  • Cauzele urinărilor frecvente - afecÈ›iuni posibile
  • Din ce cauză mergi des la toaletă
  •