probleme zona intima

17-12-2011
mihai2011
Nu este medic/terapeut
mihai2011
va rog sa ma ajutati.am si eu 2 intrebari la care v-as multumi din tot sufletul daca mi-ati raspund
1 - cateodata imi apar in zona intima niste bube/umflaturi destul de mari uneori si dureroase insa se retrag cu timpul...ce spuneti despre asta?
2- nu mai stiu cand m-am ras prima oara...dar cred ca asta e motivul.am niste zone in din care nu mai creste parul...e doar piele - vreun sfat?
4 comentarii
0
18-12-2011, ora 20:12
iuliano_smen2006
Nu este medic/terapeut
iuliano_smen2006
Sunt ca nister basici foarte mici nu?Aceias treaba am si eu si acum mi am facut 1 set de analize la sange sa vad daca am ceva.astept raspunsu inca.
0
10-01-2012, ora 16:47
valentinaoo
Nu este medic/terapeut
valentinaoo
buna ziua, am si eu o problema si ma ingrijoreaza.De 6 luni am probleme in zona genitala, am mancarimi si sunt umflata in zona genitala si imi apare si niste bubite.Acum cand ma duc la baie si fac scaun am cheag de sange si sange.VA rog frumos dak stie cineva ce se intampla.multumesc.
0
10-01-2012, ora 23:20
the_eye
Nu este medic/terapeut
the_eye
@valentinaoo

Prezentati-va de urgenta la medicul de familie, nu e de bine ca aveti scaun cu sange, aveti nevoie de niste investigatii. Daca aveti si dureri duceti-va direct la Spitalul de urgenta Floreasca, la Camera de garda.
0
11-01-2012, ora 22:31
valentinaoo
Nu este medic/terapeut
valentinaoo
the_eye


Multumesc de sfat, asa o sa fac o sa ma duc la medicul de familie.multumesc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.