Pun pariu pe orice ca nu nici macar NU VEI CITI ce scriu eu AICI, daramite sa remediezi eroarea, adm

20-12-2007
noris_keane
Nu este medic/terapeut
noris_keane
D-le/d-na Admin.
Eu, ca si multi altii, ne dam de ceasul mortii sa postam si degeaba.
Eu vorbesc despre ce ma doare (Pe thread-ul deschis de mine comentariile au ajuns la nr. 150). Nu pot posta comentarii mai lungi de o propozitie? Sau acestea trebuie sa fie scurte de 2-3 randuri? Sa inteleg ca trebuie sa fim ca pe mirc? Sau mess? Adica sa sune cam asa: Ce faceti? (send) Bine. (send) Toate bune? (send) Am descoperit un medicament nou. (send) Da? Despre ce este vorba? (send)
Vom ajunge sa scriem cu abrevieri gen asl, pls numai ca sa putem posta.
Va rog frumos, daca tot a fost ales cel mai bun site de medicina, luati masuri in vederea remedierii erorilor care dureaza de luni de zile.
Ar fi normal sa se posteze anumite reguli de postare pt incepatori.
Multa lume spune ca forumul de la romedic e cam obosit.
Eu nu spun asta, dar puitna preocupare nu face rau nimanui.
Rog pe cine este competent sa analizeze si sa dispuna.
Va multumesc anticipat.
4 comentarii
0
21-12-2007, ora 00:00
vera vladut
Nu este medic/terapeut
vera vladut
Ai dreptate. Sunt prea putini medici care raspund pe restul nu ii intereseaza.Eu am cerut un raspuns de la Olimpus2007 de o luna si nimic. Asta e, mai bine il inchid.
0
24-09-2008, ora 00:00
maxina
Nu este medic/terapeut
maxina
Buna ziua! Am o problema asemanatoare. Am scris aproximativ 5-6 mesaje si nu apare nici unul. Ce se intampla? Am nevoie urgenta sa discut cu medicul care m-a sfatuit pana acum si nu pot pentru ca nu-mi apar mesajele.
0
25-09-2008, ora 00:00
maxina
Nu este medic/terapeut
maxina
Revin cu aceeasi problema, am trimis de peste 10 ori un mesaj si nu apare nimic, primesc confirmarea ca a fost adaugat dar, se pare ca e invizibil, chiar nu ne puteti da o explicatie referitor la ce se intampla?
0
11-12-2008, ora 14:06
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Problema cu "invizibilitatea" mesajelor mai mult ca sigur apare din cauza server-ului suprasolicitat! :)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.