Puroi + durere sub dinti

28-09-2011
paul_p
Nu este medic/terapeut
paul_p
In februarie anul acesta maica-mea a fost operata la dinti caci i se facuse o punga mare de puroi sub dinti... operatia a fost destul de grea si de solicitanta...punga de puroi fiind una foarte mare. Aceasta punga de puroi s-a facut dupa ce maica-mea si-a refacut dantura la un medic din localitatea noastra...

Acum cateva zile maica-mea ne-a zis ca o doare din nou - inca de prin luna mai - ne-a ascuns pana acum acest lucru. Zice ca o doare la fel de tare ca la inceput, ba mai mult a zis ca acum cand se spala pe dinti ii curge si sange din orice parte a gurii.
Nu o dor dintii, o doare inauntru, oarecum in spatele lor.

Noi locuim intr-o localitate in Maramures.
Ne-ati putea sfatui la cine sa apelam? Maica-mea zice ca nu mai vrea sa apeleze la medicul ce a operat-o (cred ca ii este si groaza sa mearga acum la el si sa-i zica ca o doare de luni bune...).. se gandeste acum insa sa mearga la un medic din Cluj...

VA ROG dati-mi niste indicii, la cine sa apelam?

Multumesc mult de tot!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul