raspundeti.mi cat mai repede. e urgent..sunt gravida?

10-09-2010
b3lla
Nu este medic/terapeut
b3lla
v/am mai scris acum ceva timp si mi sa spus ca s.ar putea sa nu fiu insarcinata, dar de vreo 2 zile am pofte si greata in acelas timp, Am niste dureri de cap ingrojitoare si ameteala, ma simt nervoasa uneori si agitata. Ma simt balonata si ma duc des la baie. Sfarcurile sanilor ma dor ingrozitor si sunt moi. Imi curge multa secretie. Pot fi insarcinata? Va rog din suflet rapundeti.mi pt ca vreau sa stiu sa ma mai linistesc. In acest moment nu pot sa.mi fac testul de sarcina.
Va rog raspundeti.mi. Multumesc:X
3 comentarii
0
10-09-2010, ora 03:30
ilinca10
Nu este medic/terapeut
ilinca10
ma, eu ti-am citit mesajele precedente...mi se pare imposibil sa fi ramas insarcinata daca ai luat pastila de a doua zi. asta 1.
2. daca el, baiatul nu a simtit nimic..poate nu a ejaculat? in general, daca nu tot timpul chiar, baiatul stie cand ejaculeaza, mai ales ca e momentul lui de apogeu
nu mi se par logice simptomele tale date fiind faptele
fa-ti, ma, un test de sarcina sa afli. e 15 lei maxim unul.daca pui si tu si prietenul tau bani, nu ar fi probleme, sper. daca nu, faci cheta de bani, st atatea metode. dar afli si scapi de stres pana nu e prea tarziu :|
dar asa afli clar
dupa asta, du-te la un doctor, ca normal nu e, daca nu e o eventuala sarcina de vina..
asta daca nu cumva intre timp, ati mai facut-o ori fara, ori s-a rupt prezervativul, ori avea o gaura, na...nu stiu
bafta !
0
10-09-2010, ora 13:40
b3lla
Nu este medic/terapeut
b3lla
aici nu e vb de bani, ca bani am, e vb de cu totul altcv..ms, pn la urma cred ca asta o sa fac
0
10-09-2010, ora 21:14
ilinca10
Nu este medic/terapeut
ilinca10
nu te voi intreba atunci despre ce poate fi vorba, daca ai ales sa nu specifici. insa iti doresc bafta!
te rog sa imi lasi un mesaj cand afli ce anume s-a intamplat cu tine :)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •