Recomanda cineva un chirurg urolog f. bun?

20-11-2012
Tibiliu
Nu este medic/terapeut
Tibiliu
Buna ziua!
O cunostinta a suferit un accident in urma caruia s-a ales cu traumatisme grave ale cailor urinare, genitale etc. Momentan utilizeaza o sonda urinara in permanenta. Trebuie sa faca o operatie mai complicata si cauta un chirurg bun. Are cineva o sugestie?
Multumesc mult!
7 comentarii
0
20-11-2012, ora 08:25
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
precizeaza in care oras????
sanatate
0
21-11-2012, ora 18:28
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Oftalmologie, Bucuresti
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Urologie Spitalul Clinic Fundeni sau Urologie Spitalul Panduri, in Bucuresti. Numai bine
0
22-11-2012, ora 22:23
Tibiliu
Nu este medic/terapeut
Tibiliu
Multumesc mult pentru raspunsuri!
Iertati-ma! In Bucuresti.
Despre Panduri nu am citit de bine pe acest site...
M-as bucura daca as primi un raspuns de la o persoana care a avut o problema asemanatoare, si daca ar putea sa-mi dea chiar un nume de doctor. Pana atunci ii transmit sugestiile Dvs.
Multa sanatate!
0
29-12-2012, ora 00:33
rgz
Nu este medic/terapeut
rgz
Dl. Prof. Ioan Coman, din Cluj. M-a operat de hidronefroza congenitala grad 2 si sunt foarte multumita de rezultat. In ceea ce priveste orasul, nu cred ca mai conteaza atunci cand e vorba de o operatie complexa. Eu sunt din Suceava, de exemplu. Mai stiu pe cineva care s-a operat la un alt medic de renume, dar nu a avut un rezultat bun, si tot Dl. Prof. Ioan Coman a rezolvat problema. Eu am mare incredere in dumnealui. Sanatate!
0
30-12-2012, ora 14:44
Tibiliu
Nu este medic/terapeut
Tibiliu
Multumesc tuturor pentru raspunsuri!
S-a rezolvat problema cu succes la Spitalul Fundeni si pacientul e foarte multumit!
Multa sanatate!
0
09-02-2013, ora 21:52
danath
Nu este medic/terapeut
danath
Va rog mult sa-mi spuneti numele chirurgului de la sp Fundeni. Multumesc frumos!
0
14-06-2013, ora 23:23
Tibiliu
Nu este medic/terapeut
Tibiliu
Chirurgul a fost pana la urma un anume Gringu sau Cringu (cu i de la "inceput"), de la Fundeni, urologie, nu era profesorul principal, dar pacientul e bine.
Imi cer iertare pentru intarziere!
Va doresc multa sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Infecția urinară
  • Aplicația Activ (by ROmedic)
    Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
    Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK