recomandare cabinet chirurgie estetica

12-03-2018
Utilizator_195723
Nu este medic/terapeut
Utilizator_195723
buna ziua! am 26 de ani.. in iulie la inceputul luni sau maxim 10 ale luni vreau sa apelez la chirurgie pentru marirea sanului. nu cunosc cabinete in bucuresti si as avea nevoie sa-mi spuneti care sunt cele mai bune si serioase cabinete in bucuresti eventual un numar de telefon sa fac programare etc..problema mea e de natura estetica am avut trei nasteri una dupa alta ultima am avuto pe --------* am alaptat decat 2 saptamani sanii s au retras complet dar deja de la prima nastere am avut probleme dupa alaptare s au retras complet si am pierdut 2 masuri la sani ''tragic''..fiind tanara problema mea a devenit si de natura psihologica nu doar de estetica..va multumesc.

(*modificat de admin)
5 comentarii
1
12-03-2018, ora 12:21
Aniela C
Nu este medic/terapeut
Aniela C
Buna. Te inteleg perfect pentru a avut si sora mea o problema asemanatoare dupa ce a nascut. Ea s-a operat la dr Calin Dobos si a fost foarte incantata de rezultat, asa ca anul trecut mi am facut si eu rinoplastie si marire de sani, la acelasi dr. Am numai cuvinte de lauda pentru dumnealui.---------*

(*modificat de admin)
0
12-03-2018, ora 12:25
Utilizator_195723
Nu este medic/terapeut
Utilizator_195723
multumesc mult am sa-l sun direct ca fb nu am :))..zilele astea o sa ma pun in contact pentru ca imi trebuie programare pentru iulie..costul cam cat e pentru marire de sani?? am citit ca la uni cere 2800 euro 3000 infine vreau sa pun cele mai bune si am citit ca mentor e cel mai bun.
0
12-03-2018, ora 18:22
Utilizator_195723
Nu este medic/terapeut
Utilizator_195723
am gasit un doctor foarte bun dr porumb citind despre el si vazand operatiile lui pot spune ca am decis sa merg la el..dr serban porumb unicul in romania care face operatia prin axila.. si cicatrice nu ai la sani sau pe corp...citind cine si-a facut taietura sub sani nu sunt incantate cu timpul se vor vedea si mai rau cicatricile si se vad daca stai intinsa pe spate etc daca alegi interventia sub sani plus ca nu poti face nimica ca sa dispara si e urat de vazut..intradevar la el costa in jur de 4000 de euro dar merita..raman pe dr serban porumb macar stiu ca fac operatia dar raman cu sani frumosi si nu cu taieturi..mai ales ca o fac pentru estetica.
0
06-11-2018, ora 00:40
Claro
Nu este medic/terapeut
Claro
Am fost operata de Domnul doctor Serban Porumb la clinica Estetis din Oradea si il recomand din suflet! Am ales tehnica prin axila si nu regret nici o clipa! Nu am deloc cicatrici la sani, rezultatul este exact cum am visat iar recuperarea foarte usoara!
0
10-10-2022, ora 19:27
elle7
Nu este medic/terapeut
elle7
update septembrie 2022 d-l Porumb -11.500 euro interventia, 300 lei consultatie( fara ridicare de san)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul