Recomandare homeopat

27-11-2009
Lucifer from Hell
Nu este medic/terapeut
Lucifer from Hell
Am hipertiroidism si as vrea sa incerc si un tratament homeopat, cel clasic neavind nici un efect.
Am gasit un site unde cica se pot face si consultatii online: www.homeopathy.ro Nu vreau sa fac nici o reclama.
Dar nustiu cita incredere sa am intr-o astfel de consultatie. Mi-e sa nu fie vreo inselatorie ca stiu ca se poarta in ziua de azi.
Deci... stie cineva ceva despre acest site ? A apelat cineva la ei ?
6 comentarii
0
28-11-2009, ora 23:07
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Stimate domn Nicolae,

Cel mai indicat ar fi să consultaţi personal un homeopat, nu virtual.
În ce oraş locuiţi (am nevoie de această informaţie pentru a vă recomanda un medic homeopat)???

Toate cele bune şi însănătoşire grabnică ;)


Cu deosebit de multă plăcere şi deferenţă,
Mister NICK;)
0
29-11-2009, ora 21:12
skincod
Nu este medic/terapeut
skincod
Despre site-ul mentionat de dumneavostra nu stiu sa va spun nimic, dar pot sa va recomand cu toate increderea un site la care eu am apelat atat pentru mine cat si pentru copii mei si sunt foarte multumita de tratamentele homeopate pe care le-am urmat. -*
Sper ca aici sa va gasiti tratamantul potrivit si multa sanatate va doresc !!

(*modificat de administrator)
0
03-12-2009, ora 10:34
Dr. Nicoleta Nechita
Medicina generala, Cluj-Napoca
Dr. Nicoleta Nechita
Daca doriti o consultatie de la un medic homeopat-fitoterapeut, va invit la cabinetul meu din Strada CA Rosetti nr 31, in aceeasi cladire cu farmacia Apifarm, unde puteti gasi remediile sau produsele apifitoterapeutice recomandate de medic.
dr. Daniela Busneag, medic Fares, -*

(*modificat de administrator)
0
03-12-2009, ora 13:56
Lucifer from Hell
Nu este medic/terapeut
Lucifer from Hell
De obicei recomandarile se fac de catre pacienti. Oameni care au folosit serviciile unor medici si au fost multumiti de rezultate. Ca stim cu toti ca sint multi doctori cu ochii numai dupa bani. Iti da o aspirina, iti ia banii si... hai du-te dreacu d-aici ca mai sint si altii fraieri la coada care asteapta sa ii prostesc.
Pina acum n-ati facut decit reclama, toti.
0
03-12-2009, ora 14:08
Lucifer from Hell
Nu este medic/terapeut
Lucifer from Hell
Mr. NICK,
Stiu ca ar fi mai indicat sa consult personal un homeopat, dar la noi in oras nu exista nici unul si nu am nici posibilitatea sa ma deplasez in alte orase. De asta, cind am gasit site-ul ala am fost foarte incintat.
0
03-12-2009, ora 22:31
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
D-nule Daniel,

Am înţeles, puteţi încerca, dar nu vă asigur că rezultatul va fi satisfăcător. Toate cele bune pe mai departe ;)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Viața cu hipertiroidism
  •