Refacerea nervului

10-01-2012
paraschevaparascheva
Nu este medic/terapeut
paraschevaparascheva
Buna ziua,
Acum aproximativ 4 ani am avut un accident la stomatolog:dentista a nimerit un nerv cu seringa si acum o mica parte a fetei nu o pot misca si nici nu o pot simti.A fost ceva minor si am observat abia acum un an jumatate, pt ca a inceput sa se vada.Le-am spus parintilor insa ei m-au ignorat spunand ca sunt paranoica.Dar cum eu am doar aveam 11 ani si eram in crestere, a devenit din ce in ce mai vizibil si parca pe zi ce trece se inrautateste.M-au dus la neurologie insa doamnele de acolo mi-au spus ca nu prea este solutie pt problema mea pt ca e prea tarziu.
Partea stanga a fetei, e normala, are muschi tot timpul e calduta, pe cand partea dreapta a fetei are si ea muschi dar mai putini, parca e desumflata, si e mai putIn calda.
Va rog frumos sa-mi spuneti daca este o solutie.ABSOLUT ORICE!Am auzit ca si curentul mai ajuta(confirmati)
1 comentarii
0
11-10-2012, ora 11:43
SIC
Nu este medic/terapeut
SIC
parerea mea este sa mergi urgent la un neurolog cu nervul nu te joci si trebuie, sa ai multa rabdare pentru vindecare.Nu sta asa, nu va trece de la sine...MULTA SANATATE!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.