Rezultate analize medicale

61 comentarii 1 2 3
0
08-09-2009, ora 23:23
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Heiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ce mai faci????
Eu sunt binisor, 6 zile pe saptamana ma simt rau, iar a saptea ma simt rau 90% din ea...in rest...10% bine! :)))))))))))))))))))))))))))) Rad eu, dar nu-i rasul meu...Tu??????????????????????????????????????????

Alisssya, eu am innebunit tot forumul cu recomandari catre dna Tiganisteanu, dar MERITA din plin...este un GENIU, o enciclopedie, un "munte" de eruditie si emeritie! Saraca, cred ca-i suna telefonul non-stop, dar se bucura pt ca adora sa ajute oamenii si le vorbeste foarte frumos, pe intelesul fiecaruia. Te consulta si 2 ore, este un ecograf si un radiograf uman...doar din pipaite iti spune exact ce ai si dupa ce-ti faci ecografie/radiografie constati cu uimire ca pana si dimensiunea exacta a organelor interne este corect aproximata de dansa...pacat ca astfel de oameni nu sunt apreciati la devarata lor valoare, dar, asa-i in Romania, apreciate sunt silicoanele, condoanele, ineptiile si circul mediatic a la Otv...etc...societatea romaneasca este precum un organ ectopic..."pozitionata" anormal!

Angelito, ma bucur ca ti-au placut pozele, sunt divine, ca si locul de altfel! Minunat este Dumnezeu intre sfintii Lui!

Te pup si-ti doresc o saptamana cat mai revigorata! Noapte buna;)


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
Adaugă un comentariu / răspuns
61 comentarii 1 2 3

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Cum și-ar evalua un medic sănătatea?
  • Analize medicale foarte importante
  •