Rugaminte - De doi ani de zile incerc sa raman insarcinata, dar fara nici o sansa

09-08-2018
EllaPop
Nu este medic/terapeut
EllaPop
Buna seara,
De doi ani de zile incerc sa raman insarcinata, dar fara nici o sansa.Ce analize credeti ca ar trebuii sa fac?Am si convingerea ca testosteronul este mare, deoarece de o perioada de timp am par in exces, am luat in greutate si ma gandesc ca de aici si problema!Voi ce parere aveti?ce ma sfatuiti sa fac?Sau ce tratament credeti ca ar trebui sa urmez?mentionez ca in prezent urmez un tratament cu polygynax pentru candida, dereglaandu-mi bineinteles si menstruatia.
2 comentarii
0
20-10-2018, ora 23:52
Sara.
Nu este medic/terapeut
Sara.
2 ani e mult. Prima fa analizele hormonale. Apoi soțul tau lichidul seminal. Dacă totul e bine până aici, va trebui sa îți verifici trompele dacă e totul in ordine. Cel mai bine ar fi sa te adresezi unui ginecolog. Mult succes. Sunt in aceeași situație, eu incerc de un an
0
15-11-2018, ora 11:23
Dr.nadia
Identitate neconfirmată
Dr.nadia
buna ziua
trebuie vazut de ce testosteronul e mare una la o partsi sigur un control mai amanuntit inca sa primit cel mai bun sfat si tratament pt dvs.
va recomand un control ginecologic
o zi frumoasa :)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici