s-a rupt prezervativul, poate lua pilula dupa 3 ore?

10-05-2008
clau_20064u
Nu este medic/terapeut
clau_20064u
S-a rupt prezervativul.si cand am obs...deja am ejaculat odata.apoi am continuat actul...si am mai ejaculat odata cu gandul ca oricum va trebui sa folosim pilula(contraceptia)
Asta s-a intamplat acum 3 ore.ce imi recomandati sa folosim???
Ajutati-ma cu un sfat va rog.cat mai repede...!!!!
4 comentarii
0
10-05-2008, ora 00:00
xfile
Nu este medic/terapeut
xfile
Prostinor din cate stiu eu...dar la farmacie puteti cere oricum pilula de dupa.si va sti si farmacista ce sa va dea
0
10-05-2008, ora 00:00
FLOARE DE COLT
Nu este medic/terapeut
FLOARE DE COLT
Pilula se numeste postinor!
Sunt recomandate si spalaturile vaginale cu tantum rosa!!!
0
12-05-2008, ora 00:00
gologan
Nu este medic/terapeut
gologan
si eu am cam aceiasi problema.faza e ca la mine inca se mai ridica...dar totusi...e o problema cu erectia...nu e cum tre sa fie...e ca un lichid...trasparent...nici nu stiu ce pot sa fac...si asta o cam am de vreo 2 3 sapt...nush ce o fi ore eu tot zic ca e ceva temporar...faptul cred ca vine de la lipsa de sex...eu sunt plecat din tara...si tinand cont...ca tot timpu lipsa actului sexulual...cred ca si de aici vine sau eu totusi invinovatesc faptul ca am baut coca cola in exces...cativa ani foarte buni...am o sapt de cand mam lasat...acum am si o prietena...de cam 3 luni de zile...dupa un timp cam lung fara acte sexuale...si dupa acest timp..am ajuns cu aceasta fata la sex...de atunci am constat ca erectia nu e cum tre sa fie...eu inca mai ast iau vitamine etc...sunt momente cat totul functioneaza asa cum tre dar cate o data...nu e normal...va rog mult sa ma ajutati...am mai lasat un coment...pe forum pe pagina home.am doar 20 de ani va rog mult sa ma ajutati...ms mult
0
08-06-2008, ora 00:00
sexy_&_rea
Nu este medic/terapeut
sexy_&_rea
clau, waw dar imi place mult de tine, te ti de prostii mari de tot, iti place adrenalina? postarea ede ceva timp...dar asi fi curioasa ce ati rezolvat? sper ca nu esti parinte deja...:)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici