sacina scurgeri albe

28-03-2009
tamara1985
Nu este medic/terapeut
tamara1985
am fost la ginecolog pt niste scrugeri albe mi_a dat un tratament timp de 10 zile ovule macrimro si crema vaginala duca care doua saptamni nu am avut nici o problema mi_a revenit iara nu mai stiu ce sa fac cumnata mea mi_a spus ca este noral la noi femeile insacinate si ea cand a fost a patit a asa dar ginecologul mi_a spus ca daca nu se trateaza pot naste prematur voi ce spuneti eu nu vreau sa pateasca nimc bebele desi doctorita mi spus ca bebele este f bine eu sunt tot timpul speriata am avut problema cu doctor cu care trebuia sa nasc de a bagat in mine o sperietura cum ca am sacina mica cu probleme dupa 2 zile mama gand sa apelez la un ginecolog bun mi spus ca bebele e f bine si ok
1 comentarii
0
29-03-2009, ora 18:46
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Mai fa o data tratamentul cu ovule, pastreaza o buna igiena genitala, foloseste pliculete de Femigin B pentru spalaturi si nu mai fi asa stresata.Nu vei naste prematur, e o simpla infectie ce se poate trata.Ai facut bine ca ai apelat la alt ginecolog, tu sa mananci bine, sa mai iei vitamine, sa te odihnesti si periodic, la trei luni, sa faci un control.Sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul