sangerare maronie + Yasmine

21-07-2009
messi
Nu este medic/terapeut
messi
dupa o zi in urma contactului sexual cu partenerul meu am inceput sa ma o csurgere maro..2 3 picaturi pe zi.Mentionez ca iau anticonceptinale yasmin si mai am 5 zile pana termin folia deci nu ar fi sangerarea menstruala..si imi curge si f putin.sangele e maro si vascos.ce sa fac?
4 comentarii
0
23-07-2009, ora 00:23
messi
Nu este medic/terapeut
messi
chiar nu mi da nimeni nici un raspuns?
0
23-07-2009, ora 13:39
florinusca
Nu este medic/terapeut
florinusca
asa am si eu anainte de ciclu cu cateva zile chiar si o saptamana.am consultat medicu si mia zis ca e o dereglare hormonala.acuma tu pt linistea ta fa un consult.salutare
0
23-07-2009, ora 18:04
messi
Nu este medic/terapeut
messi
ms mult o s ma duc zilel astea..in cazul in care nu imi vine ciclu..k ar trebui sa mi vina de acu
0
28-07-2009, ora 12:12
Monica_Cosmin
Nu este medic/terapeut
Monica_Cosmin
buna la toata lumea.as dori sa stiu din ce cauza mi se scurge sange maroniu, nu mutl, si are un miros usor neplacut, ma cam dor sani, si in partea de jos a burtei.acum 3 zile am avut contact sexual si prietenu a ejaculat in mine.eu nu am reusit sa-mi dau drumu odata cu el ci cand m-am dus s ma spal...se poate intampla ceva?si nu stiu sunt asa decazuta de moral si nu am nici o putere in mine.imi tremura picioarele nu stiu.mie menstruatile ar trebui sa-mi vina de pa 3 incolo.dar nu stiu.imi puteti da un raspuns ceva?va multumesc f mult
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.