Sani

28-11-2016
Mauc
Nu este medic/terapeut
Mauc
Cand bebele meu avea o luna intr-o dimineata dupa o noapte in care bebe a dormit fara sa se trezească apsolut deloc sa suga fiind foarte obosit de la baita mam trezit cu sanul drept umflat si rosu si ma durea groaznic...Am incercat sa trag cu pompa laptele din san dar nu suportăm durerea.Mama mea sa speriat si am fost imediat la doctor care mia zis ca am mastita am primit tratament mi-au spus sa scot cat mai mult lapte din san si cam intr-o saptamana mi-am revenit dar problema este ca sanul drept mia ramas mai mare decat cel stang.Eu alaptez si acum bebele meu are 7 luni fara o saptamana in sanul drept tot timpul laptele e mai mult si bebe tot de cel drept e mai multumit de cel stâng nu prea ii convine.Intrebarea mea este ramane asa sanul sau dupa ce o sa intarc copilul o sa revina la dimensiunea normala sau macar apropiat de celelalt san.Adică ce sa spun sunt foarte speriată nu stiu cum sa fac ai ce sa fac mie teama ca o sa raman asa e diferenta cam mare va rog ajutatima.Multumesc si imi cer scuze pentru greselile de scriere
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.