Sarcina?

20-06-2017
Ștefan.413
Nu este medic/terapeut
Ștefan.413
Buna seara.
Am avut o relație intimă protejata cu prietena mea (minora). Vreau sa precizez ca era virgina. A doua zi avea grețuri, pofta de mâncare, crampe... Menstruația ei nu vine in fiecare luna fix pe data aceea. Luna trecută nu i-a venit, dar i-a venit luna aceasta pe 2 și a durat pana pe 7. Pe 15 Iunie am avut relația intimă protejata, dar știind ca folosesc prezervativul tot nu am ejaculat înăuntru. Ea înca are aceste simptome. Oare sa fie de la dezvirginare? Ei de obicei ii venea menstruația pr 20-23 Mai dar atunci a întârziat cu o săptămâna și câteva zile... Pe luna Iunie încă nu i-a venit... Sa fie de la dezvirginare? Vreau sa precizez ca pe toată durata menstruației are dureri insuportabile. Mulțumesc mult.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul