Sarcina?

15-04-2018
Anaissss
Nu este medic/terapeut
Anaissss
Impreuna cu prietenul meu am facut sex ana l, eu sunt inca virgina. Acesta si a dat drumul, credeti ca ar fi putut ajunge sperma in zona vaginului ?
3 comentarii
1
15-04-2018, ora 20:22
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
1. Interesant mod de a incepe viata sexuala. Stiti ca virginitatea nu inseamna doar integritatea himenului ci simbolizeaza si inexistenta actului sexual. Sa afirmati ca sunteti virgina dar ati faxcut sex anal e un fel de blasfemie.
2. Cine ar putea sa stie ce s-a intamplat?!
3. Daca sperma a ajuns in vagin, chiar daca sunteti ”virgina” este posibil sa ramaneti insarcinata.
4. Sexul anal presupune niste pregatiri si masuri speciale altfel exista un risc mare de imbolnavire. Stiti asta?
0
15-04-2018, ora 20:40
Anaissss
Nu este medic/terapeut
Anaissss
Sunt virgina și nu a avut loc întreg contactul sexual, pe mine ma interesa virgina Find dacă sperma ar fi putut sa ajungă și sa afecteze
1
15-04-2018, ora 21:04
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Cum sa mai fiti virgina domnisoara, daca ati facut sex anal?
Ati facut clisma inainte, ati folosit lubrifiant special sau vreti sa va apara hemoroizi si fisuri anale?
De sarcina vad ca va e frica mai mult decat de boli... si din cate rezulta persoana care v-a pretins asa ceva, nu a folosit nici prezervativ. De virusul hpv cu tulpini cancerigene sau care dau negi sau veruci nu va temeti? Sunt sigura ca tanarul care v-a cerut asa ceva a mai facut acest lucru si cu alte persoane. Cum puteti sa credeti ca e sanatos si ca nu va transmite nimic acum sau mai tarziu?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul anal
  •