Sarcina?

27-11-2011
dennissse
Nu este medic/terapeut
dennissse
Buna seara. Mie imi intarzie menstruatia mereu..la cateva zile, o saptamana, doua saptamani si chiar mai mult. Ideea este ca am facut sex neprotejat cu prietenul meu, dar nu a ejaculat in mine si nu s-a oprit exact cand i-a venit, si-a retras penisul mai devreme. Ciclul nu mi-a mai venit de 2 saptamani, dar odata cu asta nu am vreun simptom ca as fi insarcinata, nu am greturi, nu am dureri de cap etc..Exista vreo sansa? Multumesc.
4 comentarii
0
27-11-2011, ora 23:38
l3x
Nu este medic/terapeut
l3x
buna
deniss si prietena mea are aceeasi problema, am facut sex si protejat si neprotejat... nu are greturi, dureri absolut nimic se simte bine... :- am facut si un test de sarcina care a iesit negativ.luna trecuta i-a intarziat vreo 5 6 zile acum deja a ajuns la 14.din cate stiu nu i-a curs nimic( nici un fel de lichid )...
0
27-11-2011, ora 23:40
dennissse
Nu este medic/terapeut
dennissse
Mie imi curge un lichid alb, putin mirositor
0
28-11-2011, ora 02:36
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Daca nu a ejaculat inauntru sunt sanse mari sa nu fii insarcinata.
0
28-11-2011, ora 02:37
floare albastra
Nu este medic/terapeut
floare albastra
Decat un test de sarcina, ar elucida problema..facut la o saptamana de cand trebuia sa-ti vina mensta sau 3 saptamani de la contactul sexual.din prima urina de dimineata.cu acel lichid, poti merge sa faci o analiza la secretia vaginala si apoi tratament dat de medic..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce întârzie menstruația?
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  • Câte zile poate să întârzie ciclul (fără a fi o problemă)
  •