Sarcina?

24-03-2016
gandacelmic
Nu este medic/terapeut
gandacelmic
Buna tuturor,

Imi doresc de foarte mult timp un bebe, iar luna aceasta am prestat fix in perioada fertila. La o zi dupa ovulatie, au inceput sa ma doara sanii, durere care persista si acum. Ieri am facut doua teste de sarcina Surecheck si a aparut a doua liniuta, doar ca de un roz pal. Azi dimineata am mai facut un test, a doua liniuta tot roz pal, dar parca mai vizibila decat cele de ieri. Ciclul trebuie sa-mi vina peste 3 zile, astazi am fost si-am facut si un test beta Hcg, dar primesc rezultatul abia peste 2 zile. Nici nu stiu ce sa cred, nu stiu daca sa sar in sus de bucurie sau sa am retineri.. Voi ce credeti??
1 comentarii
0
30-03-2016, ora 23:47
dulcica87
Nu este medic/terapeut
dulcica87
Felicitari!!! Cu siguranta esti gravida!!! Mai asteapta putin si apoi fuguta la medic.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •