Sarcina dupa escaplle

11-09-2018
Maria245
Nu este medic/terapeut
Maria245
Buna as vrea sa stiu si eu parerea voastra. Am avut contact sexual neprotejat si la aprox.24 de h am luat escaplle, a doua zi dupa am avut o usoara scurgere roz-maronie, dupa 5 zile am un fel de sangerare, am facut si un test de sarcina si a iesit negativ, deci ar trebui sa-mi fac griji ca as putea fi insarcinata?
3 comentarii
0
11-09-2018, ora 13:44
Maria245
Nu este medic/terapeut
Maria245
O parere va rog!
0
11-09-2018, ora 13:57
Beleioana97
Nu este medic/terapeut
Beleioana97
Nu ar trebui daca ai folosit-o corect nu ai cum sa ramai gravida. Ea se ia cat mai repede dar nu mai tarziu de 72h...cu cat ai luat o mai devreme cu atat mai bine
0
11-09-2018, ora 14:02
Maria245
Nu este medic/terapeut
Maria245
Am luat.o la aproximativ 24 de h, si plus de asta nustiu incat timp se regleaza mestruatia?
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.