sarcina sau anexita?

07-01-2011
danna33
Nu este medic/terapeut
danna33
teoretic menstruatia ar fi trebui sa fie prezenta in perioada 3-5 decembrie, , , , imi este frica sa nu fiu insarcinata avand in vedere faptul ca sutn "activa"..si de cateva ori nu am utilizat prezervativul...am facut un test de sarcina si a iesit negativ...am fost si la un medic de familie si mi-a zis ca e posibil sa fie vreo raceala(el nestiind ca nu mai sunt virgina)...din pacate mi-a facut programare la ginecolog doar la sf saptamanii viitoare...sunt absolut debusolata...nu am mai patit sa imi intarzie menstruatie...nu stiu ce sa cred...menstionez ca am sindromul pre-menstrual.iar burta ma doare...am nevoie de niste pareri:D
2 comentarii
0
07-01-2011, ora 10:28
Androo17
Nu este medic/terapeut
Androo17
Daca te doare burta, si sanii, nu ai cum sa fii gravida! Ramai gravida numai daca prietenul a ejaculat in tine.
O zi buna!
0
07-01-2011, ora 14:32
danna33
Nu este medic/terapeut
danna33
am fost azi la ginecolog.nu sunt gravida...dar am un chist functional de 67mm/45mm.trebuie intervenit chirurgical
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici