sarcina si anexita este posibil ? | Forumul Medical ROmedic

sarcina si anexita este posibil ?

03-05-2010
hera441
Nu este medic/terapeut
hera441
buna ziua astazi am fost la ginecolog am facut o ecografie pelvina si un control transvaginal mi sa spuns ca am infectie urinara si anexita iam spus simptomele care le am de mai bine de o saptamana stari de voma dureri abdominale, stari de somnolenta, dureri de cap si pofte mentinez ca am avut CM in luna aprilie pe data de 8, 9, 10
iar pe 11 aprilie am avut contatc sexual cu iubitu meu pe data de 24, 25 aprilie am avut iar CM dar de data asta a durat decat 2 zile de pe 26 aprilie am inceput sa am simptomele mentionate mai sus dna doctor mi-a spus ca nu isi da seama daca este o sarcina adica nu mia dar un raspuns concret ce sa cred ? este posibil sa am si sarcina ? sa fie ascunsa chiar nu stiu ce sa mai cred ajutatima cu un sfat Va Multumesc !
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce ibuprofenul nu este indicat în tratamentul infecÈ›iilor urinare la femei?
  • Semne È™i simptome de infecÈ›ie urinară pe care trebuie să le recunoÈ™ti
  • De ce fac atât de des infecÈ›ii urinare?
  • Este sucul de meriÈ™oare eficient în infecÈ›iile urinare? Ce spun studiile
  • Cele mai bune metode de a preveni infecÈ›iile urinare
  • Obiceiuri sexuale care duc la infecÈ›ii urinare
  • InfecÈ›ie urinară cronică sau recidivantă - cauze È™i tratament
  •