Scurgere de culoare.cenusie?

30-04-2007
lacra07
Nu este medic/terapeut
lacra07
Buna, va rog sa ma ajutati cu o informatie pana ajung la medic. De cateva zile am observat o scurgere de culoare cenusie, consistenta cremoasa. Am avut contact sexual neprotejat acum cateva zile si mi-e teama ca ar putea sa fie o BTS, specific ca nu am avut contact sexual o peridoada indelungata si totul a fost ok pana acum la mine, de asta mi-e teama sa nu fi luat ceva de la partener.El zice ca nu are rel decat cu mine dar am inceput sa ma indoiesc. Va rog daca stiti ceva despre scurgerea asta sa-mi ziceti si mie.Multumesc anticipat pt raspunsuri
3 comentarii
0
30-04-2007, ora 00:00
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Daca inainte de contact nu ai mai avut probleme, insemna ca s-a intamplat ceva dupa acel contact! Singura solutie este examenul pe lama a secretiei pentru a vedea ce anume a produs-o!
0
30-04-2007, ora 00:00
lacra07
Nu este medic/terapeut
lacra07
Multumesc mult de raspuns. Azi mi-a venit menstruatia, putin mai devreme decat trebuia dar are aspectul obisnuit. Voi merge la medic dupa ce se termina, sa vad ce poate fi dar daca nu mai apare scurgerea aia????
0
01-05-2007, ora 00:00
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Chiar daca dupa menstruatie nu mai ai scurgere abundenta tot este bine sa faci un examen din secretia vaginala.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  •