Scurgeri roz dupa menstratie

30-03-2016
MargaretaTudosie
Nu este medic/terapeut
MargaretaTudosie
SARCINA SAU PROBLEME DE SANATATE?
Buna ziua!Am o mica problema care ma ingrijoreaza...Cu doua saptamani inainte de ciclul menstrual(cam in perioada fertilatiei) am avut un contact neprotejat cu prietenul meu, nu a ejaculat in mine.Ciclul menstrual mi a venit normal si regulat si a tinut 4 spre 5 zile.In a 6 a zi am avut un alt contact cu prietenul meu care a durat ceva timp, dar protejat, iar in a 7a zi m a speriat o scurgere rozalie de consistenta secretiilor vaginale normale.Va rog sa ma ajutati!Ar putea fii vorba despre o sarcina sau despre o posibila boala?
3 comentarii
0
30-03-2016, ora 18:07
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Consult ginecologic si ecografie transvaginala sa depistati cauza.
0
31-03-2016, ora 23:49
MargaretaTudosie
Nu este medic/terapeut
MargaretaTudosie
Am de gand sa ma duc la ginecolog peste cateva saptamani, dar totusi, stiti cumva despre ce ar putea fi vorba?e posibila o infectie?chiar as vrea sa ma linistesc inainte
0
01-04-2016, ora 00:11
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Voi, cei tineri, mati fi mai fericiti sa va stiti bolnavi decat ca veti avea un copil... Cu toate ca un copil e cea mai mare bucurie intr-o familie.

...

Fa test de sarcina ca sa stai linistita ca nu esti insarcinata.

Da cautare cauze ale sangerarilor intermenstruale. Sunt peste 10'cauze.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul