Se poate sa am infectie la masea?

26-09-2010
leicester
Nu este medic/terapeut
leicester
De cca 5 ani am un colt din maseaua cea veche, pe partea stanga de sus, ascuns dupa maseaua buna, inspre interior, adica inspre ceru' gurii.
Ieri m-a durut osul de langa nas, din partea stnaga, dar si cel din partea dreapta, mai putin insa. Vreau sa spun ca eu am si sinuzita...
e posibil sa am infectie, de umflat nu m-i s-a umflat falca, dar daca este langa masea, nici nu cred ca avea cum, nu? O simt putin umflata la palparea cu limba acolo unde este. De ce nu am mers sa'l scot...mi-a facut mama cam 10 programari, dar mi-e frica rau, nush nu pot sa stau... am sa merg, pt ca mi-e teama sa nu fac infectie si sa se duca la creier...
1 comentarii
0
29-09-2010, ora 23:07
Dr. Aron Andrei
Stomatologie, Pitesti
Dr. Aron Andrei
Daca esti din pitesti sau de aproape, te astept la clinica noastra sa iti facem inhalo-sedare, daca ti-e frica de injectie, si intradevar acel colt iti poate creea probleme.sanatate multa
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul