sechele postoperatorii

06-04-2010
mokus
Nu este medic/terapeut
mokus
In octombrie 2009 mi-a fost corectata deviatia de sept ce afecta in special nara dreapta. In februarie, anul acesta, am suportat o noua interventie cu laser la ambele nari din cauza inflamarii cornetului. Acum respir fara nicio problema cu nara dreapta, dar nara stanga este in continuarea afectata, senzatia de, , nas infundat" fiind aproape permanenta. Ce tratament sa urmez pentru a fi rezolvata si aceasta problema? O noua operatie? Acupunctura e eficienta? Va rog, astept un sfat. Multumesc.
2 comentarii
0
06-04-2010, ora 21:31
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
initial trebue sa vada un medic ORL.. nasul
sa excluda o posibila sinechie sau alta problema locala.. si dupa aceia o sa stii care este cea mai eficienta metoda
0
06-04-2010, ora 23:47
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Nu stiu daca acupunctura te poate ajuta. Insa homeopatia este mai sigura, mai puternica, mai ieftina si mai eficienta. Mergi la un medic homeopat cu experienta caci aceasta boala nu se poate vindeca cu nici o operatie. Ce se opereaza sunt simptomele bolii si nu cauza ei. Cauza este o slabiciune in organism care nu se poate vindeca nici cu medicamente chimice nici cu operatii. Daca nu ai invatat pana acum din experientele patite... ar fi cazul...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.