secretie albicioasa si usturime la urinare

27-05-2009
zxcvbnm
Nu este medic/terapeut
zxcvbnm
buna ziua am si eu o problema ca toti ceilalti de aici.
am facut sex neprotejat si dupa vreo sapt. am inceput sa am niste scurgeri albicioase si o senzatie usoara de usturime la urinare si ejaculare. alte simptome nimic doar racit :)
as dori si eu un sfat. va multumesc anticipat
3 comentarii
0
10-10-2009, ora 22:54
mupetz
Nu este medic/terapeut
mupetz
si eu am aceeasi problema ce ai aflat?
0
01-11-2009, ora 23:54
maimusik
Nu este medic/terapeut
maimusik
pai asa era sa pateasca si prietenul meu.intreaba partenera cu care ai facut sex daca nu cumva avea candida sau vreo vaginita ori cervicita.unii barbati sunt foarte sensibili si pot lua acest virus.de obicei la candida apar astfel de simptome si depinde si de organism.nu te speria.du'te la farmacie si cumpara'ti un clotrimazol crema.ideea e k tratamentu sal tii vreo 2 saptamni.la prietenul meu aparuse niste bubite mici roshii nu'l manca nu'l ustura si in 2 zile ia trecut.facusem si eu candida fara sa imi dau seama de la antibiotice.ar trebui sa te speli de fiecare data cand te dai, si fara sa ai contact sexual in timpu tratamentului.
0
13-11-2009, ora 19:42
scorpionubr
Nu este medic/terapeut
scorpionubr
am o secretie alba pe penis..nu stiu dc..sa iau clotrimazol crema?am o rel de 2 ani, deci sez neprotejat..am mai patit asta acum vreun an si nu am dat importanta, numai secretie, alte simptome nu..si ea are o usoara mancarime..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  •