secretie maro dupa dezvirginare???

14-03-2010
silica
Nu este medic/terapeut
silica
am facuto pentru prima data cu prietena mea... mai bine spus, a 2a... cu o saptamana in urma, am incercat sa o facem... dar nu am bagato de tot ;)) (nici nu neam protejat), iar... saptamana asta am facuto asa "ca la carte"
Nu a sangerat in timpul actului sexul, doar putin a 2a zi, in schimb, am observat 2 pete maro pe cearceaf, si timp de 2 zile a avut aceasta secretie maro.
e normala aceasta secretie???
atunci cand nu neam protejat am calculat si nu era in perioada fertila (excludem partea cu sarcina).
astept parerile voastre.
2 comentarii
0
15-02-2014, ora 13:22
beti3354
Nu este medic/terapeut
beti3354
deci ce era pana la urma? si eu am aceeasi problema. sarcina sau himenul?
0
25-04-2015, ora 20:39
CeRnaT98
Nu este medic/terapeut
CeRnaT98
Sper sa fie himenul... Prietena mea cam la fel. Doar ca nu am dezvirginat-o, doar m-am "jucat" cu degetul si am ajuns pana la himen, era ca o pregătire pentru urmatorul act... Asta a fost pe 17 Aprilie, doua zile mi-a zis ca o doare si pana cam pe 23 i-a curs ceva :) nu mi-a spus exact ce... Ceva ca ciclul... Si eu as aştepta un raspuns... Poate sa fie o sarcina ea fiind virgina?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici